(ФОТО) Станија во жешко топлес издание, позира гола без градник

Станија Добројевиќ често споделува провокативни фотографии, на кои нејзините атрибути се во прв план.

Имено таа овојпат сподели фотографија со која ги излуди фановите од посилниот пол.

Станија на фотографијата е полугола односно не носи градник.
StanijaТаа градите ги покри со рацете и покажа со што доаѓа до совршена линија.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e