(ФОТО) Станија сподели „зимска“ секси фотографија

Српската старлета Станија Добројевиќ Повторно ги почести фановите со секси фотографии.

Овој пат облечена цела во бело, ги истакна големите силикони и рамниот стомак, па ги воодушеви сите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e