(ФОТО) Српската пејачка Маја Беровиќ позира без долна облека

Популарната балканска пејачка Маја Беровиќ уште еднаш ги воодушеви фановите на социјалните мрежи.
Атрактивната пејачка на Инстаграм објави нова провокативна фотка.

Маја сега позира во секси издание, без гаќички, а во преден план е нејзиното бујно деколте.

Фотографијата експресно за само неколку часа доби илјадници коментари и лакови.

Маја редовно своите следбеници на социјалните мрежи ги радува со фотографии на кои до израз доаѓа нејзиниот сексапил.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e