(ФОТО) Спенџарска откри кој е рецептот за совршено селфи

Познатата македонска водителка Јелена Спенџарска на својот Инстаграм профил сподели статус со кој ни го открива рецептот за совршено селфи.

„Добра поза, прекрасен нов фустан, најимпресивното огледало во моја близина и нормално, камерата на мојот Galaxy S21 Ultra!!!
Е тоа е рецептот за совршено селфи!“, напиша Спенџарска во описот на фотографијата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e