(ФОТО) Софија Вергара гола во када

Познатата атрактивна актерка Софија Вергара спаѓа во онаа група на среќни жени кои се разубавуваат како што стареат па оттука можеме со сигурност да потврдиме дека таа денес изгледа многу подобро отколку претходно.

Таа на својот Инстаграм профил постојано споделува фотографии од кои повеќето се провокативни.

Овој пат Вергара собјави фотографија на која таа е гола и лежи во када, а за кратко време собра безброј коментари.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e