(ФОТО) Славната старлета со фотографија во танга собра повеќе од 3 милиони лајкови

Ким Кардашијан пред неколку дена го прослави својот 40-ти роденден, па реши уште еднаш да ја покаже заоблената фигура и да се пофали како изгледа во бикини.

Таа за помалку од два часа собра повеќе од три милиони лајкови.

Имено, најпознатата реалити sвезда на светот објави фотографии во беж минијатурно бикини и по тој повод ги истакна сите волшебни облини, бујни, подигнати гради, многу тесен струк и огромен задник – со кои се прослави.

Ким се фотографираше во стилот на деведесеттите со шал околу главата и ретро очила за сонце. Сè се случило во ексклузивно одморалиште со кристално чисто сино море, а Ким не ја откри нејзината точна локација.

-Ова се четириесеттите години, напиша таа во описот на фотографијата.

View this post on Instagram

This is 40!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

View this post on Instagram

☀️ Girls just wanna have sun ☀️

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e