(ФОТО) Северина ужива на Малдиви: Прошета боса по песокот и маѓепса многумина

Пејачката Северина одмара на Малдиви, а следбениците ги воодушеви со најновата објава на Инстаграм.

Имено, таа објави неколку фотографии на кои ужива додека шета по плажа и боса шета по песок, а облече прекрасен бел долг фустан.

Нејзините придружнички биле воодушевени од сцената, и ја пофалиле за нејзиниот изглед, проследен со бројни лајкови.


View this post on Instagram

A post shared by Severina (@severina)

„Колку си убава“, „Колку си постара, толку си поубава“, „Убав ти е тој фустан“, „Таа боја многу ти стои“, „Се гледа дека навистина уживаш“, се само дел од коментарите под фотографиите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e