(ФОТО) Секси и неодолива: Сандра Африка во мини бикини ги покажа извајаното тело

Пејачката Сандра Африка реши да одмора во потоплите краишта, од каде ги почести своите придружници со нови, провокативни фотографии.

Таа позираше во костим за капење, а во преден план стави извајана позадина.

Следеа многубројни коментари на обожавателите, кои не можат „да го тргнат погледот од нејзините атрибути“.

Инаку, пејачката по повод турнејата замина во Америка и поради тоа не ја крие возбудата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e