(ФОТО) Сандра Африка со својот најнов имиџ ги остава без здив фановите

Пејачката Сандра Продановиќ, која е позната како Сандра Африка на социјалните мрежи често објавува провокативни фотографии.

Таа откако се појави во едно поинакво издание и им го откри на фановите нејзиниот најнов имиџ предизвика бура од реакции.

Додека трае пандемијата со коронавирусот многу естрадни личности решија да експериментираат со себе па така и Сандра која изгледа поразлично од порано. Оваа атрактивна пејачка ги скрати шишките, но секако повторно ги остава без здив обожавателите.

Нејзината драстична промена во изгледот предизвика бура на интернет, па додека едни ја пофалија, имаше и такви кои ја критикуваа. Сандра вели дека реши да направи ваков потег поради досада.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e