(ФОТО) Рита Ора преку провокативни фотографии покажа колку и фали летото

Рита Ора на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии на кои што позира во провокативни пози, а кои што биле направени ова лето во Грција и на Ибица.

Пејачка ова лето ги запали социјалните мрежи со своите разголени објави, па очигледно таа овие денови почувствувала носталгија за тоа време па одлучила да објави неколку фотографии од архивата.

„Вратете ме назад. Во Лондон врне. Филмот и камерата од мојот последен одмор во Грција и Ибица 2020-та година“, напишала Рита покрај фотографиите кои што ги објавила.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e