(ФОТО) Рита Ора позира полугола, без градник

Познатата пејачка со косовско потекло, Рита Ора постојано споделува фотографии на кои е разголена.

Всушност Рита пoвторно сподели фотографија на која е гола, без градник

Имено, Рита сподели неколку фотки на кои седи седната на столица, додека градите ги покрива со раце.


View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

„Насмевката која сите сакаме да ја видиме“, „Кралица, те сакам“, беа само дел од коментарите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e