(ФОТО) Поминаа само неколку месеци од породувањето, а таа има витка линија и секси тело: Луна во прекратко фустанче

Младата пејачка Луна Џогани која се прослави по победата во реалното шоу „Задруга“ ова лето за прв пат стана мајка откако се породи и на свет ја донесе својата ќерка Миа.

По ова таа речиси ретко се појавуваше во јавноста, а овие денови веќе започна да се враќа во нормала како во младоста.

Овој пат таа фотографијата ја објави на Инстаграм, каде собра само позитивни коментари.

За оваа прилика таа носеше прекратко црно фустанче со кое ја истакна витката линија и секси тело по породувањето.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e