(ФОТО) Николина Пишек изненади со „топлес“ фотографија

Николина Пишек ги изненади следбениците на „Инстаграм“ со топлес фотографија.

Водителката позираше во бел шорц, градите ги прекирала со рацете, а коментарите само се редеа…

Госпоѓо Пишек, јас сум мајка и баба и сега имам совршено тело без силикони и пластика па многу млади ми задвидуваат, но не сум искомплексирана и не ми треба „Инстаграм“ за да се покажам, гласи еден од негативните коментари, на кои Пишек одговори во свој стил: „Ужасно ви завидувам!“

View this post on Instagram

I go wherever my creativity takes me. Coming soon.

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e