(ФОТО) Необично и провокативно позирање: Лидија Вукичевиќ легна на скокалница и ги крена нозете

Популарната актерка Лидија Вукичевиќ не престанува да ја изненадува јавноста со својот изглед, а фотографиите што ги објави никого не остави рамнодушен.

Имено, Лидија позираше на базенот, на скокалницата, но во многу необична поза која изненади многумина, но и остави малку на имагинацијата.

Актерката легна на скокалницата, нозете кренати високо, градите во преден план, додека главата ја фрли назад.

Лидија позираше со насмевка на лицето, и нема сомнение дека одлично се забавува. Актерката предизвика бројни реакции во јавноста.


„Оваа жена нема конкуренција“, „Убава и убава Лидија“, „Благослов е да си толку полна со живот и позитивна енергија“, „Твојата возраст не може ништо, ти си како девојка“, „Двапати помлади жени може да ти позавиди “, се само дел од коментарите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e