(ФОТО) Нема да ја препознаете,Сека направи тотална трансформација, се ошиша премногу кратко

Пејачката Сека Алексиќ ги изненади следбениците на Инстаграм откако објави фотографија со својата нова фризура.

Пејачката ја скрати косата буквално до непрепознатливост.

Сека сега повторно има кратка коса како одамна но никој не очекуваше дека повторно би се ошишала толку кратко.
Seka

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e