(ФОТО) Наташа Беквалац позираше гола и упати моќна порака!

Пејачката Наташа Беквалац сподели фотографија на својот Инстаграм профил на која е гола.

Имено, станува збор за уметничка фотографија која на вистински начин само ја скокотка фантазијата на набљудувачот.

По оваа објава на Наташа Беквалац, во коментарите беа упатени низа комплименти на нејзината сметка.

„Недела. Лошо време за нас рајските птици. Дали забележувате во каква атмосфера и енергија сме? Колективно… И ова ќе помине… Сè поминува… Би сакала само една работа… Сите да го задржиме здравиот разум“, напиша Беквалац во описот на фотографијата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e