(ФОТО) Насмеана тигрица: Повеќето пејачи после настап се исцрпени и уморни, а Цеца е свежа и расположена

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ минатиот викенд имаше голем концерт во Шведска каде што настапи пред полна сала.

Иако за многу пејачи настапите во странство претставуваат одреден труд, па затоа во Белград се враќаат главно исцрпени и уморни, Цеца после работниот викенд слета насмеана и свежа.

Облечена во бунда налик на тигар со препознатлива насмевка на лицето на Цеца, таа не можеше да остане незабележана.

Носела подароци во рака за да ги израдува членовите на семејството кои овој пат не патувале со неа.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e