(ФОТО) Најубавата жена на планетата прослави роденден

Манекенката Оливија Кулпо го прославила 30-от роденден со луда забава во Мајами, а на прославата пристигнала со своето момче Кристијан Мекефрием и тоа во прилично храбро модно издание.

Убавата бринета блескала во спектакуларниот сребрен фустан кој лесно се издвојувал од останатите модни комбинации, а покрај длабокото деколте оваа креација ја краси и предизвикувачки шлиц од страната.

Овој секси фустан однапред изгледал вообичаено, иако Оливија го носела без градник, а дури кога се свртела од страната можело да се забележи колку тој модел бил провокативен и предизвикувачки.

Имено, оваа 30-годишна девојка не носела долна облека, а тоа можело да се забележи од шлицот кој се протегал речиси до половината, истакнувајќи ги затегнатите, витки нозе на славната манекенка.

Оливија модната комбинација ја надополнила со сандали и класична металик, плик-чанта, носела и дијамантски обетки, а одлучила својата негувана коса да ја збогати со екстензии и да ја направи во облик на морски бранови.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e