(ФОТО) Најновото од најжешката пејачка на Балканот – Павловиќ во долна облека

Балканската музичка ѕвезда Милица Павловиќ отсекогаш воодушевува со својот изглед, па така беше и овојпат.

Имено, пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија на кое позира во долна облека, а сите коментираа колку добро изгледа.
Најновото и најжешкото од Милица погледнете го од фотографиите подолу:

View this post on Instagram

🧨

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

View this post on Instagram

Pure @bonatti_underwear 🕊

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e