(ФОТО) На почетокот на кариерата: Наташа Беквалац и тогаш и сега убава!

Една од најпопуларните, но секако најубавите пејачки од регионалната естрада е Наташа Беквалац. Без разлика дали позира во опуштена верзија, без грам шминка, или носи некоја глам комбинација, Наташа секогаш се забележува.

Со години е на сцената, а вниманието го привлекува со своите хитови и музика, како и со бурната љубов и семејниот живот.

Се чини дека нејзината кариера беше во нагорна линија од самиот почеток, но сепак, многумина не се сеќаваат како изгледала кога првпат се појавила на домашната музичка сцена.

Иако многумина се прашуваат дали подлегнала на естетски процедури на лицето, нејзините стари фотографии секогаш ги негираат таквите наводи, па дури и не е потребно Наташа да се огласи лично.
Една фотографија од почетокот на нејзината кариера покажува дека Наташа имала совршено полни усни, прекрасни црти на лицето во помладите денови, а нејзината фигура секогаш била беспрекорна!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e