(ФОТО) Мојата снежна кралица: Богдана ужива во зимската идила на Копаоник

Вељко Ражнатовиќ ужива во бракот со неговата сопруга Богдан Ражнатовиќ, со кого го има синот Жељко, и покажува колку е приврзан за својата поубава половина скоро секој ден на социјалната мрежа Инстаграм.

По новогодишните и божиќните празници, Вељко реши да го израдува семејството, па ги однесе на Копаоник.

Тој ги воодушеви своите верни придружници со семејни фотографии на кои уживаат во сцените на среќно семејство, а денес ги воодушеви обожавателите со фотографијата од Богдана.

Ражнатовиќ објави фотографија на која Богдана е целата во бело од глава до пети, а покрај неа е и нивното куче.

„Мојата снежна кралица“, напиша вљубениот сопруг.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e