(ФОТО) Минијатурно бикини, секси задник и бомбастични гради: Хелена Топаловиќ го „запали“ Инстаграм

Хелена Топаловиќ, ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топалко на својот Инстаграм профил објави секси фотографии со кои ги воодушеви сите.

Таа на фотографиите е во минијатурно бикини, а додека клекнува и додека лежи, нејзиниот задник се тркала во песок.

Хелена го загреа студениот ден со своето секси тело, а со многу провокативните фотографии предизвика фантазија кај многу припадници на посилниот пол.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e