(ФОТО) Милица Тодоровиќ целосно гола ужива во базен

Српската пејачка Милица Тодоровиќ ги изненади фанови со фотографијата која ја сподели на својот Инстаграм профил а на неа се гледа дека таа е во жешко топлес издание.
Milica-TodorovicПејачката ужива во базенот легната на стомак, а како што напиша на објавената Инстаграм приказна, нејзина другарка ја сликала без да знае.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e