(ФОТО) Мадона во жешко топлес издание

Мадона на 63 години им покажа на фановите дел од нејзината интима со неколку фотографии во топлес.

Нешто повеќе од половина милион обожаватели ги лајкнаа фотографиите, но оставија и коментари со поддршка. „Те обожавам“, „Убава си“, „Омажи се за мене“, „Ова е навистина одлично“ се само некои од коментарите.

Невообичаена серија фотографии на кои таа позира само во мрежасти хулакопки, танга и ѓердан на вратот кои се само одраз на креативниот карактер на пејачката.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e