(ФОТО) Луна Џогани во жолт неонски фустан кој пука од сексапил

Луна скокна од глава до пети: Само три месеци по породувањето, Djогани во фустан што „пука“
Неонски жолтиот фустан ги истакна сите нејзини атрибути

Поранешната учесничка во реалити и пејачка Луна Џогани се породи на 15 јуни оваа година, и оттогаш работи на губење на вишокот килограми, во што и успеа.

Уште кога ја роди ќерката Миа, таа редовно објавува снимки и фотографии во сите изданија, и без шминка и во патики, и со шминка додека е дотерана или подготвена за излегување.

Таа сега призна дека се навикнала да се снима себеси, па сподели снимка од снимањето на една емисија. За таа прилика, Луна носеше краток неонски жолт фустан кој одговараше на нејзиното тело, и ја истакна нејзината витка фигура, но и нозете.
Luna

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e