(ФОТО) Луна Џогани во петтиот месец од бременоста гордо го истакнува стомачето

Луна Џогани влезе во петтиот месец од бременоста и гордо го покажува стомакот, кој секој ден станува се поголем.

Овој пат Луна позираше во бањата, во кратко сиво здолниште, а нејзиниот изглед веднаш привлече големо внимание.
Luna Djogani„Не можам да спијам“, додаде таа на фотографијата што ја објави во 1 часот по полноќ, жалејќи им се на следбениците.

Неодамна Луна одговори на критиките од некои фанови, кои тврдат дека се здебелила многу. Таа објави фотографија на која е во тесна гардероба и изјави дека само за време на бременоста се облекува поинаку и носи претежно широки работи, а поради тоа изгледа дебела, но не е така.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e