(ФОТО) Луна Џогани со нов имиџ блеска во петтиот месец од бременоста

Луна Џогани ужива во петтиот месец од бременоста, а ги воодушеви сите со промена на сликата што и одговара.

Имено, Луна истакна дека поминала низ потешкиот дел од бременоста и гадењето што го имала, па решила да се врати на стариот начин и да сподели со своите следбеници на Инстаграм како изгледа сега.

Луна имаше кратка коса, а сега ја надогради и стана русокоса, а со фотографијата на која го држи трудничкото стомаче, што јасно се гледа, ги воодушеви своите обожаватели.


View this post on Instagram

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

– Луна се врати. Помина потешкиот период од бременоста, гадење, замор и тоа е веќе минато – не ми е гајле како изгледам! Сега влегувам во 5-тиот месец како старата Луна. Сина и долга … тоа сум јас. Се чувствувам како да сум во мојата кожа! Морам да се пофалам дефинитивно со најубавата коса – напиша Џогани.

– И, нека се знае, не добив тежина, носам широка облека, прилично сум бремена жена – додаде Луна на својата нова фотографија.

Луна доби бројни комплименти и пофалби дека нејзината бременост е пријатна и едноставно блескава,

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e