(ФОТО) Луксуз во Дубаи: Лепа Брена ужива „со полни гради“

Балканската музичка дива Лепа Брена сподели фотографии од Дубаи на својот Инстаграм профил.
Таа објави 6 фотографии на кои се гледа како ужива во потполност на едно луксузно патување.
Брена во хотел, Брена на јахта во костим за капење, Брена со семејството и пријателите на ручек.
Популарната пејачка на патувањето ја придружуваат нејзиниот син Виктор и неговата девојка Сандра Милјаковиќ.
А коментарите под фотографиите само се редеа.
„Дали е можно да изгледаш толку добро во костим за капење?“, „Царица“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e