(ФОТО) И Лима го покажа огромниот труднички стомак

Убавата поранешна „српска снаа“, која со Марко Јариќ ги има ќерките Валентина и Сијена, наскоро ќе добие син.

Адријана Лима го чека своето трето дете, а на Инстаграм сподели провокативни фотографии со трудничкиот стомак во преден план.

Адријана носи црна комбинација со отвор на стомакот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e