(ФОТО) Лила се разладува на базен, бујното деколте во преден план

Познатата ТВ-водителка Лила Филиповска е препознатлива по својот стил, кој често изобилува со сексапилни изданија.

Лила во секое време може да најде место и начин да ужива.

Така и овој пат Лила реши во овие овие летни горештини да се разлади на базен.

Водителката го покажа бујното деколте и темниот тен на кој ѝ завидува секоја девојка.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e