(ФОТО) Лидија Вукиќевиќ ужива на плажа во Охрид, позира во бело бикини кое едвај ги задржува бујните гради

Популарната актерка Лидија Вукиќевиќ уште еднаш покажа зошто важи за една од најпосакуваните и најфаталните познати дами.

Имено, актерката отпатува во Охрид на одмор, а на својот Инстаграм профил ги воодушеви своите следбеници со провокативни фотографии од плажа.

Лидија уживаше на сонцето и позираше во бел костим за капење, а во преден план беа нејзините бујни гради.

Лидија ги воодушеви своите придружници со нови фотографии, па многумина не можеа да останат имуни на нејзиниот изглед, особено припадниците на посилниот пол.

„Какво тело“, „Изгледаш убаво, секој дел“, „Најубава“, „Повторно најубава и убава“, „Не е реално да изгледаш толку добро“, се само дел од коментарите под нејзините фотографии.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e