(ФОТО) Лидија Вукиќевиќ позира во Истанбул, еден детал го одвлече вниманието на фановите

Актерката Лидија Вукиќевиќ одмара во Истанбул, од каде претходните денови објавуваше фотографии на социјалната мрежа Инстаграм.

На последната објава актерката позираше така што улови прекрасна глетка на Истанбул, но успеа и овој пат да биде во преден план.

Имено, Лидија позираше во карирано здолниште во беж-сина комбинација, како и во долги чизми кои ги истакнаа нејзините долги нозе.

Сепак, следбениците забележале дека актерката на фотографиите не носи градник, па ги зумирале сликите за да се уверат, а потоа објавувале коментари, но и лајкови.

„Супер си како и секогаш“, „Лидија, поради тебе се водеа војни“, „Ти си божествена“, „Лики, ти си прекрасна“, се дел од коментарите..

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e