(ФОТО) Кристина Димитриевска го „запали“ Инстаграм: Издание од кое „боли глава“

Атрактивната македонска инфлуенсерка, манекенка и од неодамна пејачка Кристина Димитриевска не престанува да провоцира на Инстаграм. Фановите на убавицата која е позната и како екс сопруга на пејачот Даниел Кајмаковски со кого имаат 3-годишно синче се чини дека работи посветено на својата фигура, но не пропушта тоа да го демонстрира на Инстаграм.
Овој пат Кристина сподели фотографија во која порива како „Барби„ девојка во провокативен стајлинг. Фановите не останаа рамнодушни, а таа едноставно порача дека си ја сака работата во рамки на која е направена оваа фотосесија.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e