(ФОТО) Ќерката на Мелита ги запали социјалните мрежи со своите „летни“ фотки

Шармантната ќерка на Мелита Ракичевиќ, Барбара, често со своите следбеници на социјалните мрежи споделува фотографии, но во изминатиов период таа ги воодушевуваше фановите и со своите „пикантни“ објави од летните денови.

Во прашање се фотографиите на кои позира во костими за капење, а на кои во преден план е нејзиното убаво тело.

Таа кога и да направи селфи во вакво издание ги воодушевува сите со својата природна убавина.

Фановите се воодушевени што оваа девојка изгледа потполно смирено и природно. Таа е позната и како една од поскромните девојки кога се во прашање децата на познатите, а од фотографиите можеме да заклучиме дека е девојка со стил и дека изгледа како топ модел.

View this post on Instagram

90% happy,10% burnt😆

A post shared by Barbara Rakicevic (@barbara_rakicevic) on

View this post on Instagram

Here comes the sun☀️

A post shared by Barbara Rakicevic (@barbara_rakicevic) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e