(ФОТО) Ким Кардашијан во најжешкото издание досега

Најпопуларната ријалити sвезда Ким Кардашијан (40) повторно ги воодушеви своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм кога објави провокативна фотографија во минијатурно бело бикини и ги истакна своите секси атрибути, со кои се прослави.

Имено, Ким објави фотографија на Инстаграм во бело бикини што изгледа фантастично на нејзиното бронзено тело, а во преден план беа нејзините бујни гради и многу тесен струк, за што сонуваа мажите ширум светот со години.

– Сијам – напиша Ким во описот на објавата каде за помалку од 5 часа собра 1,5 милиони лајкови.

Ким во четириесеттите години изгледа фантастично и барем десет години помладо и не се откажува од фотографијата во голи изданија. На новата фотографија Ким ги крена рацете зад главата, а зад неа може да се види скапи чанти и луксузни чевли и облека.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e