(ФОТО) Ким Кардашијан во црн фустан од кој ѕирка црвена танга, фановите со негативни коментари

Старлетата Ким Кардашијан објави фотографија на која позира во тесен црн фустан со отворен грб, а во преден план ги ставила црвените танги што ѕиркаат од под фустанот.

Ким позираше во новата колекција на модниот бренд Givenchy, но обожавателите упатија безброј негативни коментири поврзани со тангата.

Трендот за прикажување долна облека повторно го започнаа Дуа Липа и Бела Хадид, а Ким потврди дека овој омразен тренд се врати и дека танги ќе гледаме насекаде.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e