(ФОТО) Ким Кардашијан сподели фотографии од своето секси ноќно капење

Ким Кардашијан позира со секси фотографии за да добие солидна доза лајкови на Инстаграм, во услови на лични проблеми со сопругот Канје Вест.

Таа постави три фотографии на својот профил, покажувајќи ги нејзините прекрасни облини под мини костим за капење со змиски дизајн.

39-годишната поранешна сопруга на кошаркарот Крис Хамфрис изгледаше неверојатно во костим за капење, која го искомбинирала со плетенка со должина на телото.

Риалити ѕвездата го објави насловот едноставно како „Ноќно пливање“, искористувајќи го моментот да се опушти.

Фотографиите на профилот на Кардашијан собрале 2,8 милиони лајкови од нејзините 189 милиони следбеници на Инстаграм.

View this post on Instagram

Night Swim

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e