(ФОТО) Каубојка во фустан со кравји принт: Карлеуша во досега невидено издание

Карлеуша секојдневно ги изненадува фановите со најразлични стајлинзи, но овојпат таа приреди вистинско изненадување.

Имено Карлеуша во „Ѕвездите на Гранд“ се појави во досега невидено издание.

Таа во студиото се појави со капа на главата, фустан со „кравји принт“, и сандали на нозете што одлично одговараат на целата комбинација.

Секако и овојпат иако стајлингот беше несекојдневен, сепак имаше провокативни детали, бидејќи фустанот има два прилично големи отвори на себе …

Таа донесе и детал што ретко го носи – чанта со потпис „Луј Витон“, а сандалите се „Ив Сен Лоран“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e