(ФОТО) Каролина Гочева ужива во топлото сонце покрај море и чита книга

Познатата македонската пејачка Каролина Гочева ги користи се уште топлите денови и ужива во топлото сонце.
Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледа дека Каролина се одмора читајќи книга, а воедно и ги истакна своите заводливи долги нозе.


View this post on Instagram

Конечно лето! ☺️☀️🌴

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

„Конечно лето“, напиша Каролина во опис на фотографијата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e