(ФОТО) Карлеуша „вооружена со секси арсенал“ позира на својот балкон

Јелена Карлеуша во уште едно провокативно издание, потенцираше дека е згодна и секси и кога работи, но и кога е во домашни услови.

Имено, со најновите фотографии од својот дом, Карлеуша ги остави сите со подзинати усти.

„Сама дома“ порача таа на фотографијата на која е во секси долна облека, а дали некој и тропнал на врата во меѓувреме, никој не може да знае.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e