(ФОТО) Карлеуша со фотка потврди дека е најмалку облечената ѕвезда на естрадата

Пејачката Јелена Карлеуша често е мета на критики дека е „најмалку облечената“ личност на сцената.

Сите зборуваат за нејзините секси облеки и брутални слики во бикини што ги споделува со своите следбеници на социјалните мрежи, а таа не се грижи за негативните коментари и продолжува да го покажува своето тело.

Сега отиде чекор понапред.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e