(ФОТО) Кајли Џенер мами воздишки позирајќи покрај базен

Популарната старлета и најмладата милијардерка во светот, Кајли Џенер, повторно ги „запали“ социјалните мрежи.

Само една „обична“ фотографија беше доволна да ги „разбуди“ обожавателите, па повеќе од 12 милиони фанови ја лајкуваа истата.


View this post on Instagram

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Кајли позира покрај базенот во минијатурно бикини, а мал златен ланец околу нејзините колкови привлекува внимание кон нејзините волшебни облини и примамува машки воздишки.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e