(ФОТО) Каја во минијатурно бикини ужива на егзотична дестинација

Пејачката Катарина Каја Остојиќ се појави на социјалните мрежи и ја покажа својата извајана линија на социјалните мрежи.

Имено пејачката отпатува во Дубаи каде ужива.

На егзотичната дестинација Каја ужива во сончевите денови, а колку ужива во промената на средината сведочат нејзините објави на социјалните мрежи.

Атрактивната бринета овој пат реши да ја разгори фантазијата на своите придружнички, па позираше во минијатурно сино бикини. Со широка насмевка на лицето пејачката уживаше на терасата, а нејзините бујни гради беа во прв план.


View this post on Instagram

A post shared by K A Y A (@kaya_ostojic)

„Каква бомба“, „Каква мачка“, се само дел од коментарите кои можат да се прочитаат под нејзината објава.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e