(ФОТО) Јелена Карлеуша во провокативно издание на роденденот кај Наташа Беквалац

Пејачката Наташа Беквалац синоќа го прослави својот 40ти роденден на својот имот, каде освен нејзиното семејство и пријателите, на нејзината веселба присуствуваа и колегите од естрадата.

Јелена Карлеуша и Наташа Беквалац од неодамна се добри другарки па тој повод Јелена присуствуваше на роденденот на Беквалац.
Јелена го почитувала кодексот на облекување па дошла облечена во бел провокативен фустан со што го одвлекувала вниманието на присутните гости.


View this post on Instagram

FIRST SIGN THAT YOUR GARDIAN ANGEL IS SICK OF YOUR SHIT

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e