(ФОТО) Јахта, море и минијатурно бикини: Карлеуша во „најогненото“ издание досега

Трите нови фотографии на Карлеуша од секој агол: Не е познато која е посмртоносна!
ЈК позираше на јахта и беше многу предизвик, како што знае и умее

Поп-sвездата Јелена Карлеуша веќе неколку дена ужива во еден од најскапите хотели во Бодрум, а сега денот го помина на јахта, па одлучи да ги „скрши“ прекрасните кадри со ново бикини.

Имено, Јелена позираше на јахта и тоа беше многу предизвикувачки, како што знае и умее. Пејачката ги сподели новите фотографии на својот Инстаграм профил, и како и досега, тие предизвикаа лавина коментари и реакции.

Карлеуша и овој пат беше доволно смела и провокативна, па затоа за првата фотографија што ја објави, ја избра „најогнената“, односно онаа која го покажува нејзиниот задник, за која многумина велат дека е една од најдобрите на естрадата.

Минијатурното портокалово бикини, до одреден степен, успеа да ги покрие интимните региони, но едвај нејзините бујни гради, што ги покажа на втората и третата фотографија.

„Убедливо најдобриот задник“, „Таа е бомба“, „Леле, убава си како и секогаш“, „И овој ти одговара совршено“, „Неодолива си“, „Сликите ти се одлични“,  се само неколку од коментарите од новиот пост.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e