(ФОТО) Инстаграм гори: Јелена Карлеуша во најпровокативното издание досега

Јелена Карлеуша од ден на ден се облекува се попровокативно, а фановите на нејзиниот Инстаграм профил секојдневно се зголемуваат се со цел да ги следат нејзините најнови секси изданија.

Карлеуша на снимањето во Гранд се појави во црна тантела, а под неа можеше многу јасно да се види дека носи црвен градник и црвена танга.

Таа на себе исто така носеше и маска од црна тантела.


View this post on Instagram

😷 In @niniawomenshowroom

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


View this post on Instagram

💥

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e