(ФОТО) Инстаграм гори: Гоца Тржан топлес на плажа

Пејачката Гоца Тржан објави фотографија во топлес и ги запали социјалните мрежи.

Имен Гоца позираше со својата пријателка на море и тоа топлес, а двете беа завртени до грб. Гоца во рацете држеше огромен гумен душек кој и ги покриваше градите, додека пак нејиниот задник беше во прв план.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e