(ФОТО) Инди драстично ослабе, фановите шокирани од нејзиниот изглед

Пејачката Индира Арадиновиќ Инди ослабе толку многу што обожавателите навистина не го сакаат нејзиниот нов изглед, па затоа и испраќаат разни коментари.

Инди објави нови слики во кои изгледа, според нив, „како коска и кожа“, а многумина и кажуваат дека тоа „повеќе не е таа“.

Како што напишаа, тие би сакале таа да се врати на стариот пат, кога имаше облини, и многумина и замеруваат што во претходниот период изјави дека ги сака своите облини, кои сега скоро исчезнаа. Исто така, некои ја нарекуваа „слаба Ким Кардашијан“.

Да потсетиме, Инди доживеа вистинска драма минатата година кога отиде на операција за намалување на желудникот, што предизвика бројни компликации поради кои беше во болница еден месец.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e