(ФОТО) Хрватската старлета позира без долна облека во новогодишен амбиент!

Хрватската старлета Нивес Целзиус со предновогодишна честитка за фановите. Таа на Инстаграм позираше облечена, а сепак разголена.

Имено старлетата и пејачка облечена во дебел џемпер седна на подот и ги прекрсти нозете, но се чини дека заборави да облече гаќички, или пак намерно го направи тоа!?

„Совршен ден да не се излегува од дома“ порача Нивес со разголената фотографија.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e