(ФОТО) Гвинет Палтроу се соблече гола на својот роденден

Палтроу објавила фотографија на која што се гледа како стратешки позира во својата поранешна градина.

Во текот на викендот Гвинет Палтроу одлучила да го прослави својот 48-ми роденден на вообичаен начин, со објавување на гола фотографија на социјалната мрежа Инстаграм.

Таа добила многубројни коментари, а во описот на фотографијата напишала:

„Во ништо друго освен во моето роденденско одело денеска…“.

„Многу ви благодарам за роденденските желби и на коментарите на мојата фотографија“ – се заблагодарила таа.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e